فارسی گیفت

همکاری سروش رضایی و استاد عبدالمحمدی

نحوه آموزش یکی مهمترین مسائلی است که در سیستم های آموزشی همیشه مورد تحقیق و بحث بوده است. روش های مختلف انتقال دانش چه در زمان تحصیل و چه در زمان کار ، در جهت پیشرفت نیروهای متخصص و جوان امری بسیار حیاتی و مهم است. در همین راستا یکی از اساتید ادبیات ایران به کمک سروش رضایی توانسته اند مجموعه ای از انیمیشن های آموزشی را تهیه کنند که در زمینه ادبیات فارسی بسیار موثر و تاثیرگذار بوده است.

جناب آقای علیرضا عبدالمحمدی که یکی از اساتید خوب ادبیات فارسی به شمار می روند ، مولف چندین کتاب در زمینه ادبیات فارسی هستند که در مجموعه های آموزشی مختلف نیز تدریس کرده و می کنند.

سروش رضایی

در کنار سبک روان آموزشی ، طنزهای بینظیر سروش رضایی قرار گرفته است که کمتر کسی است را می توان یافت که انیمیشن های او را ندیده باشند. ترکیب این دو موضوع در کنار هم باعث شده است که شما با بزرگان ادبیات فارسی کمی بیش از قبل آشنا شوید و اطلاعات خود را کاملتر کنید.

به شما پیشنهاد میکنیم حتما آثار مربوط به آموزش ادبیات سروش رضایی را مشاهده نمایید. شما می توانید از منوی “سروش رضایی” و زیر منوی “آموزش ادبیات” ، تمامی این کلیپ های آموزشی را مشاهده کنید.

برچسب ها

انیمیشن های مرتبط

0 نظر در “همکاری سروش رضایی و استاد عبدالمحمدی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیک شما = حمایت از ما

کلیک شما = حمایت از ما

نظرسنجی

بهترین کارکتر سوریلند کدام است ؟

مشاهده نتایج

در حال بارگزاری ... در حال بارگزاری ...

لوگوی ساماندهی

logo-samandehi