فهرست

به اشتراک بگذارید

همکاری سروش رضایی در نمایش چمدان

مدیر وبسایت ۸ آذر, ۱۳۹۶ 2130 بدون دیدگاه

image

نمایش چمدان به کارگردانی فرهاد آئیش در حالی به صحنه رفت که در میان ۲ قسمت اصلی داستان ، تمام تماشاچیان با یک انیمیشن جدید از سروش رضایی غافلگیر شدند. این نمایش کمدی که بازیگران سرشناسی در آن ایفای نقش میکنند یک باز تولید قدیمی است که در سال ۱۳۷۱ اجرا شده بود. این اثر دارای ۲ نمایش جداگانه است که در ادامه توضیحات بیشتری از آن به شما خواهیم داد.


چمدان

قسمت اول این نمایش یک بر اساس داستانی از “کوبو آبه” نویسنده ژاپنی میباشد. این داستان روایتی از ۲ دوست است که بر سر باز کردن یک چمدان مرموز با یکدیگر اختلاف نظر دارند و … (بهتر نمایش را کامل ببینید)

قسمت دوم نمایش اما داستانی متفاوت دارد که نویسندگی آن را خود فرهاد آئیش انجام داده است. هر چند که داستان دو نمایش با یکدیگر متفاوت است و فضایی ناهماهنگ را به بیننده القا می کند ، اما از نظر فلسفی هر دو نمایش تشابهات بسیاری دارند.

نکته ای که باعث شد ما این مطلب را در سایت سوریلند کار کنیم اما چیز دیگری است. در میان این دو نمایش یک انیمیشن فوق العاده دیگر از هنرمند عزیزمان یعنی سروش رضایی پخش می شود که می توان گفت برای هر بیننده ای جذاب و خنده دار است. هرچند که اطلاعات زیادی از نحوه آشنایی و این همکاری در دست نداریم اما سعی میکنیم در این زمینه اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم.

این انیمیشن که نامش “چمدان” است (هم اسم نمایش) با موضوع چگونگی پیدایش چمدان ساخته شده است و در آن نشان می دهد که انسان های غارنشین چگونه به داشتن چمدان نیاز پیدا کردند. این اثر هنری از سروش رضایی هم اکنون در اختیار تیم سایت سوریلند است ولی به علت نداشتن اجازه پخش از این هنرمند ، امکان انتشار آنرا نداریم.

در صورتی که این اجازه از سوی آقای سروش رضایی صادر شود ، حتما فیلم ضبط شده این اثر را در اختیار همه علاقه مندان قرار خواهیم داد. در آخر پیشنهاد میکنیم نمایش چمدان از فرهاد آئیش را حتما ببینید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *