فهرست

به اشتراک بگذارید

Sooriland.ir توسط چه کسی مدیریت می شود ؟

مدیر وبسایت ۸ آذر, ۱۳۹۶ 2491 ۱ دیدگاه

image

با سلام خدمت تمامی بازدیدکنندگان Sooriland.ir

کوتاه و مختصر : این وب سایت توسط سروش رضایی یا هیچ یک از سازندگان کلیپ های طنز مدیریت نمی شود.

از روزی که تصمیم به راه اندازی این وب سایت گرفته شد ، هدف آن را انتشار انیمیشن های جذاب و خنده دار نهادیم. در این وب سایت فقط کلیپ های سروش رضایی قرار نخواهد گرفت و کارهایی چون “دیرین دیرین” و “شیخ و مریدان” و غیره … نیز به زودی در سایت قرار خواهد گرفت. همچنین وب سایت در پایگاه ساماندهی و فیلترینگ کشور نیز عضو بوده تا در زیر سایه پرچم و قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت نماید.

بنابراین این وب سایت متعلق به هیچیک از عزیزانی که انیمیشن تولید می کنند نیست. البته با آقای سروش رضایی از طریق فیسبوک ایشان صحبت هایی در مورد سایت شده ولی ایشون هم نظر خاصی نداشتند.

ارتباط با سازندگان

شما برای ارتباط با افراد سازنده کلیپ ها می توانید از طریق فیسبوک یا راه های معرفی شده توسط خود این عزیزان اقدام نمایید. البته در حال پیگیری هستیم تا ایمیل های رسیده را به دست این عزیزان برسانیم ولی در این زمینه هیچ قولی داده نمی شود.

اسپانسر و تبلیغات

در مورد اسپانسر و تبلیغات باید عرض کنیم که این مبلغ ها بابت هزینه های جاری سایت خرج می شود و به جیب سازندگان کلیپ ها نمی رود.

جواب کامنت ها

کامنت های سایت توسط مدیران آن پاسخ داده می شود که با نام کاربری Master نمایش داده می شود. عزیزانی که برای افراد مختلفی چون آقای سروش رضایی کامنت قرار میدن و ما پاسخ آن عزیزان را می دهیم بدانند که ما از طرف هیچ یک از اساتید پاسخی نمی دهیم.

ایمیل

ایمیل sooriland.ir@gmail.ir به هیچ وجه متعلق به شخصی مثل آقای سروش رضایی نیست و مدیران سایت Sooriland.ir پاسخگوی ایمیل ها هستند.

کانال تلگرام

جهت دسترسی راحت به ویدیوها و دانلود آنها تصمیم به ایجاد گروه تلگرام کردیم که این گروه هم مانند سایر موارد توسط مدیران سایت هدایت می شود. خوشبختانه این کانال مورد استقبال عموم قرار گرفته است و روز به روز تعداد اعضای آن افزایش می یابد.

عضویت در کانال تلگرام Sooriland.ir

حرف آخر

در پایان از همه عزیزانی که ما را مورد لطف خود قرار می دهند تشکر می کنیم و از دوستان خواهش می کنیم برای انتشار هر چه با کیفیت تر و سریعتر ویدیوها ما را یاری نمایند.

امیدواریم با کمک این سایت کمک بزرگی به انیمیشن و طنز ایران کنیم.

One comment on “Sooriland.ir توسط چه کسی مدیریت می شود ؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *